Hae yhteyshenkilöitä

Nimi Titteli Osasto Telefon
Achrén Nancy Opettaja
Jeppo skola
Opettaja
Jeppo skola
Luokanopettaja
Ahlberg Ellen Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Ahlnäs Minna Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Ahlskog Sara Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Ahlström Ann-Charlotte Esikoulunopettaja
Zachariasskolan
Esikoulunopettaja
Zachariasskolan
Esikoulunopettaja 0A
Andersson Anki Puutarha
Tekninen osasto
Puutarha
Tekninen osasto
Andersson Heidi Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja
Andersson Jannika Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Andersson Jenny Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Andersson Jonas Apulaisrakennustarkastaja
Tekninen osasto
Apulaisrakennustarkastaja
Tekninen osasto
Andtfolk Gun-Helen Kanslisti
Hallinto,
Maaseututoimisto
Kanslisti
Hallinto,
Maaseututoimisto
Anttila Juha Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Aspfors Helmi Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Back Ann-Katrin Opettaja
Topeliusgymnasiet
Opettaja
Topeliusgymnasiet
Back Sebastian Erityisopettaja
Zachariasskolan
Erityisopettaja
Zachariasskolan
Backa Hanna Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Backlund Camilla Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Backlund David Liikuntaneuvoja
Hyvinvointiosasto
Liikuntaneuvoja
Hyvinvointiosasto
Backlund Erik Rakennuspäällikkö
Tekninen osasto
Rakennuspäällikkö
Tekninen osasto
Backlund Fredrik Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta
Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta
Backlund Jenny Päiväkodin johtaja
Varhaiskasvatus
Päiväkodin johtaja
Varhaiskasvatus
Backlund Markus Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Teknisen työn opettaja
Backman Heidi Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta
Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta
Backman Malin Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Backman Mathias Ympäristönsuojelupäällikkö
Tekninen osasto
Ympäristönsuojelupäällikkö
Tekninen osasto
Backman Tua Opettaja
Zachariasskolan,
Kaupunginvaltuusto,
Hyvinvointilautakunta
Opettaja
Zachariasskolan,
Kaupunginvaltuusto,
Hyvinvointilautakunta
Bagarnäs Anette Koulunkäyntiavustaja
Socklot skola
Koulunkäyntiavustaja
Socklot skola
Balashova Arina Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Barrner Johnny Valvoja
Tähtihalli
Valvoja
Tähtihalli
Valvoja
Berglund Camilla Esikoulunopettaja
Socklot skola
Esikoulunopettaja
Socklot skola
Bergström Greger Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta
Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta
Bertula Catharina Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta
Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta
Bjarnadottir Unnur Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan,
Hyvinvointilautakunta
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan,
Hyvinvointilautakunta
Bjurs Katarina Rehtori
Topeliusgymnasiet
Rehtori
Topeliusgymnasiet
Björkgren Ulrika Opettaja
Topeliusgymnasiet
Opettaja
Topeliusgymnasiet
Björklund Jannika Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Björkman Carina Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Esikoulunopettaja 0B
Björkman Roy Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Blom Karl-Erik Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Blom Linda Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Blom Pia Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Blomqvist Ann-Catrine Maanmittausinsinööri
Tekninen osasto
Maanmittausinsinööri
Tekninen osasto
Vapaat tontit, vuokrasopimukset, kartat ja mittauspalvelut, toimitukset
Blomqvist Kim Avustava tekninen johtaja
Tekninen osasto
Avustava tekninen johtaja
Tekninen osasto
Blomqvist Marianne Pääkirjanpitäjä
Hallinto
Pääkirjanpitäjä
Hallinto
Blomqvist Robert Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus
Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus
Bonns Uffe Opettaja
Munsala skola
Opettaja
Munsala skola
Erityisopettaja
Boström Maria Opettaja
Socklot skola
Opettaja
Socklot skola
Brasken Håkan Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta
Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta
Broberg-Nyström Josefina Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Textilslöjd & hälsokunskap
Broman Mikael Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Broo Jenny Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Broo Kenneth Opettaja
Zachariasskolan,
Munsala skola
Opettaja
Zachariasskolan,
Munsala skola
Timlärare
Broo Sara Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Broo Vanessa Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Broända Ann-Christin Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Brunell Eva Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Bränn Ann Päiväkodin johtaja
Varhaiskasvatus
Päiväkodin johtaja
Varhaiskasvatus
Brännbacka Birgitta Opinto-ohjaaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opinto-ohjaaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Brännbacka Harry Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Byggmästar Annika Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Byggmästar Marina Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Calden Anna Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Caldén Sofia Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opettaja, matematiikka, kemia & fysiikka
Ceder Tove Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja, kotitalous & terveystieto
Dahlbacka Lena Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto,
Munsalan kirjasto
Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto,
Munsalan kirjasto
Dahlin Alexandra Erityisopettaja
Munsala skola
Erityisopettaja
Munsala skola
Dahlsten Karin Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Dalhem Sofia Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Drifell Hanna Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Dudenko Nataliia Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Edfelt-Lax Ann Varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen erityisopettaja
Varhaiskasvatus
Ehrs Tina Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 1A
Ehrström Jeanette Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Ek Jenny Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 5B
Eklund Anna-Leena Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 4B
Eklund Maria (Mia) Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 1C
Ekstrand Simon Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja, historia, yhteiskuntaoppi & liiketoiminta
Emas Laila Varhaiskasvatuksen sihteeri
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen sihteeri
Varhaiskasvatus
Maksut ja maksupäätökset
Englund Inger Kanslisti
Hallinto,
Keskusvaalilautakunta
Kanslisti
Hallinto,
Keskusvaalilautakunta
Enlund Ann-Charlott Varhaiskasvatusohjaaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatusohjaaja
Varhaiskasvatus
Hakemukset, aamu- ja iltapäivätoiminta, perhepäivähoito, ajanvaraukset
Enström Agneta Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Enström Josefina Koulunkäyntiavustaja
Jeppo skola
Koulunkäyntiavustaja
Jeppo skola
Eriksson Elin Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Eriksson Linda Erityisopettaja
Zachariasskolan,
Munsala skola
Erityisopettaja
Zachariasskolan,
Munsala skola
Eriksson Robin Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Fagerholm Madeleine Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Fagerström Jonathan Opettaja
Topeliusgymnasiet
Opettaja
Topeliusgymnasiet
Fagerudd Maria Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Finne Monika Palkkasihteeri
Hallinto
Palkkasihteeri
Hallinto
Finskas Carolina Opettaja
Socklot skola
Opettaja
Socklot skola
Finskas Vivan Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Fors Anders Työllisyyskoordinaattori/Opettaja
Hallinto,
Jeppo skola,
Kaupunginvaltuusto
Työllisyyskoordinaattori/Opettaja
Hallinto,
Jeppo skola,
Kaupunginvaltuusto
Tuntiopettaja
Fors Anette Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opettaja, musiikki, bilologia & maantieto
Forsbacka Sabina Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Forsbacka Towa Opettaja
Munsala skola
Opettaja
Munsala skola
Munsalan erikoisluokka
Forsberg Gustav Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Franzen Veronika Ruokahuoltopäällikkö
Hallinto,
Ruoka- ja siivouspalvelu
Ruokahuoltopäällikkö
Hallinto,
Ruoka- ja siivouspalvelu
Fridlund Desiree Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Frilund Eva Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Friman Charlotta Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja
Friman Isabella Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Frostdahl Sabina Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Frostdahl Steven Luottamushenkilö
Henkilöstöjaosto,
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Henkilöstöjaosto,
Kaupunginvaltuusto
Frostdahl-Blomqvist Siw Luottamushenkilö
Henkilöstöjaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus
Luottamushenkilö
Henkilöstöjaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus
Frände Maria Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta
Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta
Fröjdö Mikael Rehtori
Zachariasskolan
Rehtori
Zachariasskolan
Granberg Linda Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Granberg Nina Kirjastonjohtaja
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Kirjastonjohtaja
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Granbäck Johanna Koulunkäyntiavustaja
Socklot skola
Koulunkäyntiavustaja
Socklot skola
Grönlund David Opettaja
Topeliusgymnasiet
Opettaja
Topeliusgymnasiet
Grönroos Majvor Opettaja
Jeppo skola,
Kaupunginhallitus
Opettaja
Jeppo skola,
Kaupunginhallitus
Luokanopettaja
Gudenko Liudmyla Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Gullberg Lotta Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Gunell Benny Maaseutusihteeri
Hallinto,
Maaseututoimisto
Maaseutusihteeri
Hallinto,
Maaseututoimisto
Haglund Johanna Koulukuraattori
Oppilashuolto
Koulukuraattori
Oppilashuolto
Zachariasskolan 7-9, Topeliusgymnasiet, Jeppo-Pensala skola och Munsala skola
Hagman Richard Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta
Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta
Hasa Jonida Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Hautanen Patrik Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Hedman Sofia Koulupsykologi
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus
Koulupsykologi
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus
Hedman Sofia Koulupsykologi
Oppilashuolto
Koulupsykologi
Oppilashuolto
Heikkilä Yvonne Hallintosihteeri
Hallinto
Hallintosihteeri
Hallinto
Heikkinen Melissa Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Heinonen Tom Luottamushenkilö
Suomenkielinen opetuslautakunta
Luottamushenkilö
Suomenkielinen opetuslautakunta
Hellman Hanna Esikoulunopettaja
Munsala skola
Esikoulunopettaja
Munsala skola
Hellsten Jean Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta,
Hyvinvointilautakunta
Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta,
Hyvinvointilautakunta
Hellström Celine Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Helsing Cecilia Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Herten Maria Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 2A
Hippi Kirsi Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Hirvonen Sanna Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Holm Carina Esikoulunopettaja
Zachariasskolan
Esikoulunopettaja
Zachariasskolan
Esikoulunopettaja 0C
Holm Cia Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Holm Erika Varhaiskasvatuksen sosionomi
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen sosionomi
Varhaiskasvatus
Holm Kevin Opettaja
Socklot skola
Opettaja
Socklot skola
Holm Laura Museoamanuenssi
Hyvinvointiosasto
Museoamanuenssi
Hyvinvointiosasto
Museoamanuenssi
Holm Louise Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Holm Marika Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Holm Nina Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja, matematiikka, fysiikka & kemia
Holmberg Marika Luottamushenkilö
Henkilöstöjaosto
Luottamushenkilö
Henkilöstöjaosto
Holmberg-Alfred Annika Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Holmborg Sofia Kouluterveydenhoitaja
Oppilashuolto
Kouluterveydenhoitaja
Oppilashuolto
Topeliusgymnasiet och Kredu/Step
Holmgård Christian Opettaja
Munsala skola
Opettaja
Munsala skola
Luokanopettaja 6 luokka
Holmlund Tanja Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Holmqvist Carolina Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Hribar Anja Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Häger Carita Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus,
Tekninen lautakunta
Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus,
Tekninen lautakunta
Häger Jenna Opettaja
Zachariasskolan,
Socklot skola
Opettaja
Zachariasskolan,
Socklot skola
Speciallärare
Häger Jenny Opettaja
Jeppo skola
Opettaja
Jeppo skola
Esikoulunopettaja
Häger Jessica Pedagoginen ohjaaja
Varhaiskasvatus
Pedagoginen ohjaaja
Varhaiskasvatus
Pedagogisk ledare område 3
Häger Pia Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Häggblom Charlotte Kouluterveydenhoitaja
Oppilashuolto
Kouluterveydenhoitaja
Oppilashuolto
Zachariasskolan åk 7-9 och Socklot skola
Häggblom Eva Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Häggblom Johanna Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto,
Jepuan kirjasto
Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto,
Jepuan kirjasto
Häggblom Jonina Esikoulunopettaja
Jeppo skola
Esikoulunopettaja
Jeppo skola
Häggman Knut TVT-vastaava
TVT
TVT-vastaava
TVT
Högdahl Ulf Tiimipäällikkö
Tekninen osasto
Tiimipäällikkö
Tekninen osasto
Högdahl-Pasanen Camilla Osastosihteeri
Hallinto
Osastosihteeri
Hallinto
Höglund-Bergström Christel Opettaja
Munsala skola
Opettaja
Munsala skola
Luokanopettaja 3-4
Ingerström-Knutar Linda Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 4A
Ingman Emilia Kaavoitusinsinööri
Tekninen osasto
Kaavoitusinsinööri
Tekninen osasto
Vapaat tontit, vuokrasopimukset, kaavat
Inlämning Disken Diskens Konto
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Diskens Konto
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Isaksson Tommy Rakennustarkastaja
Tekninen osasto
Rakennustarkastaja
Tekninen osasto
Isomäki Jori Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opettaja, liikunta
Jansson Annette Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Jansson Bengt Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Suomenkielinen opetuslautakunta
Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto,
Suomenkielinen opetuslautakunta
Jansson Johan Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Jansson Lis-Mari Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Jansson Maria Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Jansson Tomas Esimies
Tekninen osasto
Esimies
Tekninen osasto
Esimies, liikenneväylät keskustassa
Jensen Jonathan Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Julin Barbro Sivistysekonomi
Sivistyskanslia
Sivistysekonomi
Sivistyskanslia
Junell Ann-Jeanette Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Juselius Johanna Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Jusslin Sanna Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Juthbacka Kenth TVT-Teknikko
TVT
TVT-Teknikko
TVT
Järn Lenita Opettaja
Socklot skola
Opettaja
Socklot skola
Kangas Kai Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 6B
Karf Johannes Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto,
Hyvinvointilautakunta
Luottamushenkilö
Tarkastuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto,
Hyvinvointilautakunta
Karlais Jakob Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Karlström Lotta Kirjastonhoitaja
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Kirjastonhoitaja
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Karlström Petra Tiimipäällikkö, siivouspalvelu
Ruoka- ja siivouspalvelu
Tiimipäällikkö, siivouspalvelu
Ruoka- ja siivouspalvelu
Kass Mathias Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta
Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta
Kavander Ericha Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Kengo Anna Luottamushenkilö
Keskusvaalilautakunta,
Hyvinvointilautakunta
Luottamushenkilö
Keskusvaalilautakunta,
Hyvinvointilautakunta
Ketomäki Minna Opettaja
Metsäkulman koulu
Opettaja
Metsäkulman koulu
Khlebnikova Irina Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Kiisk-Backman Cecilia Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Kinnari Andre Opettaja
Topeliusgymnasiet
Opettaja
Topeliusgymnasiet
Kjerp Ann-Charlott Luottamushenkilö
Suomenkielinen opetuslautakunta
Luottamushenkilö
Suomenkielinen opetuslautakunta
Klemets Jennie Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 2B
Knutar Charlotta Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Knutar Ida Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Koivusalo Barbro Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Kronholm Annette Opettaja
Topeliusgymnasiet
Opettaja
Topeliusgymnasiet
Kronqvist Agneta Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Kronqvist Anna Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Kronqvist Camilla Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Kronqvist Jan Talousjohtaja
Hallinto
Talousjohtaja
Hallinto
Kronqvist Maria Palkkasihteeri
Hallinto
Palkkasihteeri
Hallinto
Kullas Åsa Opettaja
Munsala skola
Opettaja
Munsala skola
Luokanopettaja 6A
Kullström Jaana Osastosihteeri
Tekninen osasto
Osastosihteeri
Tekninen osasto
Vuokralaskutus
Kung Susanna Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto
Kvist Maria Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Kvist Micaela Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Käcko-Englund Anna Hallintopäällikkö
Hallinto
Hallintopäällikkö
Hallinto
Kåll Lotta Erityisopettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Erityisopettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Lahti Nina Koulukuraattori
Oppilashuolto
Koulukuraattori
Oppilashuolto
Zachariasskolan åk 7-9, Topeliusgymnasiet, Socklot skola
Lasen Terese Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Lassander Jeanette Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Lassander Max Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Lawast Camilla Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Lawast Ida Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Lax Martina Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Leedjärv-Östman Rael Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto,
Jepuan kirjasto
Kirjastovirkailija
Kirjasto,
Kaupunginkirjasto,
Jepuan kirjasto
Lemberg Johanna Varhaiskasvatuksen sihteeri
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen sihteeri
Varhaiskasvatus
Maksut ja maksupäätökset
Lerviks Soile Koulunkäyntiavustaja
Metsäkulman koulu
Koulunkäyntiavustaja
Metsäkulman koulu
Levlin Janina Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja, biologia & maantieto
Liljedahl Gun-May Rehtori
Socklot skola
Rehtori
Socklot skola
Lillkvist Peter Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Lillqvist Annika Koulusihteeri
Zachariasskolan
Koulusihteeri
Zachariasskolan
Kanslisti
Lillqvist-Back Marika Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja, kotitalous
Lindell Elin Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Linden Kenneth Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Lindgren Marlene Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Henkilöstöjaosto,
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus,
Tekninen lautakunta
Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Henkilöstöjaosto,
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Kaupunginhallitus,
Tekninen lautakunta
Lindholm Michaela Vastaava keittäjä
Jeppo skola,
Ruoka- ja siivouspalvelu
Vastaava keittäjä
Jeppo skola,
Ruoka- ja siivouspalvelu
Lindholm Monia Opettaja
Topeliusgymnasiet
Opettaja
Topeliusgymnasiet
Lindroos Lenita Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Lindvall Mikael Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto,
Hyvinvointilautakunta
Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto,
Hyvinvointilautakunta
Lindvall Susanne Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Lindvall Åsa Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Lintunen Henni Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Lohoff Maria Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Loukonen Ann-Mari Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Lund Anette Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Lundqvist-Eklund Terese Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Lönnqvist Emma Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Lönnqvist Joakim Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Lönnqvist Johanna Opettaja
Munsala skola
Opettaja
Munsala skola
Luokanopettaja
Löv Malena Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Löv-Wärnå Ulrika Opettaja
Jeppo skola
Opettaja
Jeppo skola
Luokanopettaja
Malinen Jorma Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Kaupunginvaltuusto
Mannström-Sand Bettina Vt. rehtori
Arbis
Vt. rehtori
Arbis
Kurssisihteeri
Marjamäki Tina Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Markkula Tanja Osastosihteeri
Tekninen osasto
Osastosihteeri
Tekninen osasto
Mattsson Joakim Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Opettaja
Topeliusgymnasiet,
Zachariasskolan
Englannin kielen opettaja
Moschos Litza Kouluvalmentaja
Zachariasskolan
Kouluvalmentaja
Zachariasskolan
Mäkelä Johanna Luottamushenkilö
Suomenkielinen opetuslautakunta
Luottamushenkilö
Suomenkielinen opetuslautakunta
Mäkelä Malin Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Mårtens Anne Osastosihteeri
Tekninen osasto
Osastosihteeri
Tekninen osasto
Mårtens Viktoria Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Möller Elin Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto
Neuman Gisela Esikoulunopettaja
Zachariasskolan
Esikoulunopettaja
Zachariasskolan
Esikoulunopettaja 0D
Nezaj Liljana Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Nikonen Joakim Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 1B
Nilsson Markus Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 5A
Nilsström Karin Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 2C
Nord Camilla Vapaa-ajan johtaja
Hyvinvointiosasto
Vapaa-ajan johtaja
Hyvinvointiosasto
Pepparkakshuset: +358505954697
Vapaa-ajanohjaaja
Nordström Fanny Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Nordström Kristel Kurssisihteeri
Arbis
Kurssisihteeri
Arbis
Nordström Sofia Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Norrbygård Johanna Luottamushenkilö
Hyvinvointilautakunta
Luottamushenkilö
Hyvinvointilautakunta
Norrgård Elisa Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Norrgård Hilkka Rehtori
Metsäkulman koulu
Rehtori
Metsäkulman koulu
Nukala-Kronlund Helena Varhaiskasvatusjohtaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatusjohtaja
Varhaiskasvatus
Nyberg Hanna Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Nyberg Miika Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Nyberg Ritva Perhepäivähoitaja
Varhaiskasvatus
Perhepäivähoitaja
Varhaiskasvatus
Nyberg Teija Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Nyblom Alexander Opettaja
Jeppo skola
Opettaja
Jeppo skola
Luokanopettaja
Nybäck Niklas Rehtori
Munsala skola
Rehtori
Munsala skola
Nygård Camilla Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Luokanopettaja 7D, äidinkieli
Nygård Karin Tiimipäällikkö
Zachariasskolan,
Ruoka- ja siivouspalvelu
Tiimipäällikkö
Zachariasskolan,
Ruoka- ja siivouspalvelu
Nygård Mikaela Erityisopettaja
Zachariasskolan
Erityisopettaja
Zachariasskolan
Äidinkieli, uskonto & historia
Nygård Petra Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Koulunkäyntiavustaja
Zachariasskolan
Nyholm Johanna Opettaja
Metsäkulman koulu
Opettaja
Metsäkulman koulu
Nyholm Steve Luottamushenkilö
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta
Luottamushenkilö
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto,
Tekninen lautakunta
Nylund Alma Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Päiväkotiapulainen
Varhaiskasvatus
Nylund Ann Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen
Ruoka- ja siivouspalvelu
Nylund Gunilla Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Koulunkäyntiavustaja
Munsala skola
Nylund Hanne Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Nylund Johan Mittausteknikko
Tekninen osasto
Mittausteknikko
Tekninen osasto
Kartta- ja mittauspalvelut
Nylund Kenneth Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto
Luottamushenkilö
Ympäristö- ja rakennuslautakunta,
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto
Nylund Margita Opettaja
Zachariasskolan
Opettaja
Zachariasskolan
Englannin- ja suomenkielen opettaja
Nyman Kati Erityisopettaja
Zachariasskolan
Erityisopettaja
Zachariasskolan
Nyman Lars Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Nyman Lea Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Keittiöapulainen/siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Nyman Maj-Len Vastaava keittäjä
Ruoka- ja siivouspalvelu
Vastaava keittäjä
Ruoka- ja siivouspalvelu
Nyman Margareta Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Siivooja
Ruoka- ja siivouspalvelu
Nyman Samuel Opinto-ohjaaja
Zachariasskolan
Opinto-ohjaaja
Zachariasskolan
Nyman Sven Ammattimies
Tekninen osasto
Ammattimies
Tekninen osasto
Nymark Eivor Palkkasihteeri
Hallinto
Palkkasihteeri
Hallinto
Nynäs Roger Esimies
Tekninen osasto
Esimies
Tekninen osasto
Nyqvist Johanna Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Nystedt Annika Johtava erityisopettaja
Zachariasskolan
Johtava erityisopettaja
Zachariasskolan
Nystedt Gun-Britt Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Nystrand Åsa Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Aamu- ja iltapäivätoiminnan ohjaaja
Varhaiskasvatus
Nyvall Malin Koulusihteeri
Topeliusgymnasiet
Koulusihteeri
Topeliusgymnasiet
Nyvall Tina Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Olli Madeleine Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Paulin Annika Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen opettaja
Varhaiskasvatus
Peltorinne-Cederström Pauliina Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto,
Suomenkielinen opetuslautakunta
Luottamushenkilö
Opetus- ja varhaiskasvatuslautakunta,
Kaupunginvaltuusto,
Suomenkielinen opetuslautakunta
Penttinen Janina Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja
Varhaiskasvatus
Portin Katarina Opettaja
Munsala skola
Opettaja
Munsala skola
Klassföreståndare åk 1
Pott Henrik Luottamushenkilö
Tukipalvelujen jaosto,
Kaupunginvaltuusto,